Ubytování a služby

Po pěti letech, kdy jsme z rodinných důvodů nemohli náš penzion Mechovský dvorec provozovat sami a provoz zajišťovali nájemci, jsme se rozhodli opět navázat na naše úspěšné období v letech 2001-2007, kdy jsem podnik vedl společně se svou ženou Lenkou za pomoci rodiny. Provoz jsme opět zahájili dne 7. února 2013 a navrátili jsme se k původnímu účelu, pro který jsme dům v roce 2001 vystavěli... k ubytování v soukromí. Nabídku ubytování jsme rozšířili o ubytování v apartmánu a bytu.

 

Vzhledem k náročnosti provozu penzionu a střídavé péči, ve které vychovávám své děti, jsem zaměstnával milou a velmi spolehlivou paní Švajkovou a svého nevlastního bratra, abychom společnými silami zajistili provoz penzionu. Bohužel paní Švajkovou zlákala práce v jejím milovaném lese a pan Tauchen bude podruhé otcem. Už jsem se psychicky připravil na drsnou letní sezónu 2015, když se náhle na scéně objevila Karolína se svým psem Albertem. 

Tedy od 6. 3. 2015 se o naše hosty staráme střídavě nebo společně - já Martin Leiš a již zmíněná Karolína. Věřím, že budete spokojeni s našimi službami a že si k nám cestu najdete.

Od dnešího dne 28.7.2015 se opět o chod penzionu starám opět sám za pomoci rodiny, poté co se Karolína rozhodla ukončit pracovní poměr na dobu neurčitou ze dne na den a vrátila se do víru tance velkoměsta.  

 

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu

 

Martin Leiš s rodinou 

 

V našem  penzionu Mechovský dvorec nabízíme možnost ubytování v soukromí v moderně a stylově zařízených pokojích se sociálním zařízením. Pobyt lze objednat se snídaní nebo polopenzí. Pobyt v apartmánu a bytu je bez stravy s možností objednání snídaní a večeří. Samozřejmostí je podlahové vytápění v koupelnách, parkoviště přímo u domu, oplocená zahrada a uzamykatelný domek na kola. Možnost objednání průvodce přírodou a krajinou Šumavy se zaměřením na historii a zaniklé obce. Nově je objekt vytápěn tepelným čerpadlem.

 

Naše základní nabídka

pokoj

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
Apartmán pro max 4 osoby,
Byt pro max 5 osob

celková kapacita objektu je 18 lůžek a 8 přistýlek

krb

kachlová krbová kamna v jídelní místnosti s barem

jidlo

Pobyt je se snídaní nebo s polopenzí (snídaně+večeře, domácí strava) Možnost objednání vegetariánské stravy.

plot oplocená zahrada

sprcha

všechny pokoje, apartmán a byt mají vlastní sociální zařízení

ohen

ohniště + možnost zakoupení balíčku surovin pro opékání (palivo, potraviny, apod.)

kolo

úschovna kol a lyží

terasa 2

letní venkovní terasa

turista

množství turistických tras (pro pěší, běžkaře, cyklisty) přímo v místě, lyžařská sjezdovka, cca 2 km, autem snadno dostupné lyžařské areály, cca 30km od penzionu, Zadov, Kašperské Hory, Špičák nebo Javor(Arber)

bus

sezónní autobusová zastávka správy Národního parku je vzdálena 100 m od penzionu, autobusová zastávka v Srní je vzdálena 2km

parking

přímo u komunikace (na vlastním pozemku, 5 m od domu) parkovací místa pro ubytované

zakaz pes

Bez možnosti ubytování domácích zvířat

zakaz koureni

v celém domě je zakázáno kouřit

wifi

Wi-Fi je volně přístupné (bez hesla) v jídelně, která je našim hostům k dispozici po celý den. V ostatních částech domu Wi-Fi signál negarantujeme.
Poslední přidané
Kniha o staré Šumavě - WOLF

27.10.2015

  Kniha o staré Šumavě ŠUMAVA na starých pohledn
Nová kniha o staré Šumavě SEIDEL

27.10.2015

  Nová kniha o staré Šumavě  ŠUMAVA na pohl
Kopie Hauswaldské kaple

27.10.2015

Od června 2017 máte možnost si prohlédnout u našeho p
Nejčtenější